İlginizi Çekebilir
white-mug-white-table-with-herbal-tea-herbal-ingredients-laid-out-table-concept-topic-herbal-treatment-colds-flu-autumn-top-view_147111-6
  1. Ana Sayfa
  2. Tarım Haber
  3. Zirai İlaç Bayilik Sınavı Ertelendi !

Zirai İlaç Bayilik Sınavı Ertelendi !

bayilik-sinavı

Bitki Koruma Ürünleri Bayi ve  Toptancılık Sınavı Ertelendi mi ?

İlgililerin merakla beklediği zirai ilaç bayilik sınavına ilişkin açıklama bugün Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapıldı. Bakanlığın yapmış olduğu açıklamaya göre 11 Nisan 2020 tarihinde yapılması planlanan zirai ilaç bayilik sınavı başka bir tarihe ertelendi. Sınav tarihi henüz net olmamakla birlikte, açıklama geldiğinde sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız.

 

Bakanlığın bugün yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

 

Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi tarafından 11 Nisan 2020 Cumartesi günü yapılması planlanan T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Bitki Koruma Ürünleri Bayi ve Toptancılık Sınavı, sınavın tek merkezde ve yoğun katılımlı bir sınav olması ve ülke genelinde COVİD-19 virüsü için alınan tedbirler nedeniyle (mücbir sebep) tarafların karşılıklı onayıyla ileri bir tarihe ertelenmiştir. Sınav yapılma koşulları oluştuktan sonra belirlenecek sınav tarihi, daha sonra ilan edilecektir.
SINAV BAŞVURU İŞLEMLERİ 17.03.2020 SAAT 17.00 İTİBARİYLE DURDURULACAK OLUP SINAV TARİHİNİN BELİRLENMESİNİN ARDINDAN İLAN EDİLECEK TARİHLER ARASINDA DEVAM EDECEKTİR. BAŞVURULARIN DURDURULMASINDAN ÖNCE SINAV BAŞVURU İŞLEMİNİ TAMAMLAYAN TÜM ADAYLARIN BAŞVURULARI GEÇERLİ SAYILACAKTIR.
Sınav başvuru bilgileri ve sınav yerlerini öğrenmek için tıklayınız : Zirai İlaç Bayilik Sınavı 2020 Başvuru ve Sınav Tarihi
Sınava ilişkin bilgi alışverişinde bulunmak ve soru sormak için sitemizin soru cevap kısmını kullanabilirsiniz.
Yorum Yap

Yazar Hakkında

İnsanın özgür bir varlık olduğu yazıyor, içerisinde bulunduğumuz kuyunun duvarlarında.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.