TarımHocam.Com Koşullar

Tarımhocam.com’i (kısaca Tarımhocam olarak anılacaktır) ziyaretiniz ve Tarımhocam içeriğini kullanımınız aşağıdaki kullanım şartlarına ( koşullar ) tabidir:

Yaş sınırlamaları

Tarımhocam.com içeriği önceden kontrol ediliyor olmasına karşın 15 yaşından küçüklere uygun olmayabilir. Çocuklarınızın gelişimini olumsuz etkileyecek içeriklerden uzak durmasını sağlayabileceğiniz filtre yazılımları güvenli internet paketleri bulunmaktadır, bunları kullanmanızı tavsiye ederiz.İnternet’in çocuklarca güvenli kullanımı konusunda bilgilendirme için: http://www.guvenliweb.org.tr/

İçerik raporu bildirim

Tarımhocam.com, Tarımhocam ve Girişimcilik Dijital Enstütüsü LTD.’ne ait olup, 5651 sayılı kanun çerçevesinde yer sağlayıcı sıfatı’yla(http://www.tib.gov.tr/tr/fby_kendie.html#) hizmet vermektedir. Tarımhocam.com’da yazarlar tarafından oluşturulan içerikler kısa bir ön inceleme sürecine tabidir. Tarafımıza başvurulmadığı müddetçe, yayınlanan içeriğin hukuka uygunluğunu denetleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Ancak, Tarımhocam.com yer sağladığı içeriğin hukuka uygunluğunu sağlamaya özen göstermekte, bu nedenle yapılan her başvuruyu dikkatle değerlendirmektedir.

Bir içerikte yer alan yazılar genelde farklı yazarlara ait olmaktadır. Bu nedenle, yazılar talep edilmesi durumunda şikayet edilebilmektedir. Bunun haricinde, sitede yer alan iletişim ara biriminden bize ulaşabilirsiniz.

Şikayetleriniz kişisel haberleşme niteliğinde olmayıp, şikayetiniz ve iletişim bilgileriniz gerekli görüldüğü takdirde yayınlanabilir, üçüncü kişilerle ve/veya yasal mercilerle paylaşılabilir. Bu nedenle şikayetlerinizde ifşa edilmesini istemediğiniz beyanlarda bulunmamanızı tavsiye ederiz.

Kullanım şekli ve değerlendirme

Tarımhocam’da yer alan hizmetler ve içeriklerden şahsi kullanımınız için faydalanmanız gerekmektedir. Tarımhocam tarafından sunulan hizmetlerin ve içeriğin Tarımhocam.com’dan yazılı izin alınmadığı müddetçe ticari amaçla kullanılması yasaktır.

Tarımhocam.com çeşitli yazılımlar veya aletler kullanarak; izinsiz giriş yapma, veri değiştirme veya başka işlemlerle sitenin işleyişine müdahale etme veya engelleme, sitenin işleyişini kasıtlı olarak yavaşlatma, virüs vs. zararlı içerik yüklemek suretiyle Tarımhocam.com ’e zarar verme girişiminde bulunduğunuz takdirde Tarımhocam.com’in yasal yollara başvurma hakkı saklıdır.

Tarımhocam.com tescilli websitesi yönetiminin kullanımında olup, aksi yazılı olarak belirtilmedikçe üçüncü kişilerce kullanılamaz.

İçerik Koşullar

Tarımhocam’da yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Aksine, yazarlar tamamen gerçekdışı içerik dahi üretebilirler. Tarımhocam ‘de yer alan içeriğe yukarıda ‘hukuka aykırı içerik ve şikayet’ kısmında belirtilen haller dışında müdahale edilmediğinden, Tarımhocam ‘de yer alan herhangi bir bilgi, yorum, öneri, espri, ironi, tecrübe paylaşımı ve benzeri içeriğin referans alınması nedeniyle oluşabilecek (dolaylı veya doğrudan)maddi ve/veya manevi herhangi bir kaybınızdan sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Tarımhocam ‘da yer alan bağlantılara/yönlendirmelere (link) ilişkin hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Tarımhocam, ziyaretçileri tarafından oluşturulan içeriklerde bağlantı ve yönlendirmelerin içeriğini kontrol etmediği gibi, içeriğin doğruluğu, yönlendirilen adreste virüs, trojan, phishing ve benzeri zararlı bir unsur olmadığı veya yönlendirilen sitenin hukuka uygun olduğu gibi veya benzeri hiçbir bir garanti vermemektedir.

Telif hakkı ve alıntı koşulları

Tarımhocam, bir derleme eser niteliği de taşıyıp, derleme esere (içerik) ve site kodlarına ilişkin tüm haklar(kopyalama, çoğaltma, işleme, yayma) Tarımhocam.com’a aittir. İçeriğe ilişkin yazarlar ile Tarımhocam.com arasında yapılmış sözleşme hükümleri saklıdır.

Tarımhocam içeriğini, içeriği değiştirmemek, ilgili yazara ve Tarımhocam.com ’e aktif link vererek atıfta bulunmak ve ticari amaç gütmeden kullanmak kaydıyla kısmen alıntılamanız mümkündür ancak tüm bu kurallara uyulsa dahi alıntılama eserin, konularının veya başlıklarının tümünü kapsamayacak ve tam içeriğe ulaşmak için Tarımhocam.com ‘in ziyaret edilmesi ihtiyacını ortadan kaldırmayacak düzeyde olmalıdır.

Aksi yönde açık yazılı izin olmadığı müddetçe ekşi içeriğinin kısmen veya tamamen ticari amaçla ve/veya reklam ve benzeri gelir elde edecek şekilde kullanılması yasaktır.

Tarımhocam.com’ın dilediği zaman, dilediği kişi veya kurumun yukarıdaki kurallara uyarak dahi alıntı yapmasını engelleme hakkı saklıdır.

Bu sayfa en son 06.04.2020 tarihinde güncellenmiştir.